Pracownia Jubilerska

Kontakt

Sztuka tworzenia biżuterii wymaga wiedzy, lat praktyki i kunsztu jubilera. Mało kiedy zdajemy sobie sprawę, że wykonanie nawet najprostszego wzoru jest wymagające.

Wykonujemy wyroby  ze złota i srebra. Tworzymy obrączki, sygnety,  biżuterię z brylantami, kolczyki, wisiorki i inne wyroby jubilerskie. Nasze kolekcje wyrózniaja się oryginalnym wzornictwem i najlepszym poziomem wykonania. Posiadamy wysokie kwalifikacje i  wieloletnie doświadczenie.

 

O pracowni

Kontakt

Podstawowym warsztatem złotnika są jego ręce. Inne narzędzia wspierają pracę, ale to właśnie ręcę nadają artyzmu, zmieniają kształty i płynnością ruchów wpływają na efekt końcowy zamierzonego wyrobu.

Obok rąk posiadamy pracownie jubilerską, która  naszej dwójce pozwala na obsługę bieżących zleceń. Każdą osobę i każde zlecenie traktujemy indywidualnie. 

W naszej pracowni zajmujemy się:

  • biżuterią ze złota i srebra
  • renowacją zabytkowej biżuterii
  • wyroby nietypowymi
  • biżuterią z brylantami 

Naszą codziennoscią jest wykonywanie wszelkiej maści reperacji i przeróbek złotej cczy srebrnej biżuterii. Na bieżąco obsługujemy też sklepy jubilerskie z tzw. "sieciówek", nieposiadających własnej pracowni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni. Dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Galeria

Kontakt

Kontakt

Kontakt

 

Zapraszamy do naszej pracowni w godzinach:
poniedziałek - piątek: 9-17
sobota: 9-13

Telefon: 12 415 01 06